Yakışıklı Dükler Cemiyeti

ÖMÜR BOYU BENİMSİN

Saygın Bir dük, vahşi ve özgür bir güzel...
Karşı konulmaz bir aşk...
İkisi de inatçı. Dük Alexander istediği kadını elde edebilmek için çok düşkün olduğu özgürlüğünden vazgeçmeye hazır. Peki vahşi güzelimiz Alyssa özgürlüğünü aşk için terk edebilecek mi?
Hafta sonu için gittiği av partisinde hayal kırıklığına uğramıştı. Üstelik atı onu üzerinden atıp kayıplara karışmıştı. Geri dönüş yolunda dikkatsiz bir sürücünün nalları arasında ezilmekten son anda kurtuldu. Bütün öfkesini çıkartabileceği atlıyı bulduğunda onun bir kadın olduğunu görmek şaşırtmıştı Lancaster Dükü Alexander Stephan Ethelwolf'u.

Kasabanın lanetli Alyy'si genç adamın sorunlu hayatına daha pek çok sorun ekleyeceğinin farkındaydı. Kendisinden uzak durması için defalarca uyardı. Dük evlenme teklifiyle geldiğinde ise Ekselanslarının aklını kaçırmış olabileceğini bile düşündü.

Brendan bu ritmik ve asabi sesleri göz önünde bulundurarak onu daha fazla kızdırmaması gerektiğinin farkındaydı. Fakat o zaman eğlencenin ne tadı kalırdı ki.. Dirseklerini masaya yaslayıp ona doğru eğildi. “Söylesene, samanlıkta basılan sütçü kız gibi görünmenin sebebi ne?”

Alex atılıp boyun bağından yakalayacakken de geriye yaslanıp bir kahkaha bıraktı. “Hayattan hiç zevk almıyorsun dostum! Ne iyi etmişiz de buraya gelmişiz.”

“Brendan ben boynunu koparmadan defol karşımdan!”

“Zavallı boynumu seviyorum. Neden kızgın olduğunu anlamıyorum.”

“Neden mi kızgınım?  Atım beni çalılıklarla kaplı bir ormanda sırtından attı. Şu an nerede olduğunu bilmiyorum!”

“Dışarıda, onu buldum.”

“Tanrıya şükür! Sonra buraya doğru yürüdüğüm patikada aptal biri binici tarafından ezilmek üzereydim. Çalı dolu bir hendeğe atlamasaydım ölmüş olacaktım!”

Brendan güldüğünü saklamak için başını önüne eğdi. Alex onun sarsılan geniş omuzlarına öfkeyle baktı. “Saklamana gerek yok. Açıkça gül ki ben de buradan üzerine atlayıp o gırtlağını sıkıvereyim!”

Brendan daha fazla bastıramadığı kahkahalarını bıraktı. Kahkahası hanın gürültüsünü bastırıyordu. Alex söylediğini yapıp onu gırtlaklamadı. Sadece öldüren mavi gözlerini dikip bakmakla yetindi.

 

Arkadaşı yeterince eğlendiğini düşünüp gülmesini bitirdi. “Cidden burasının iyi bir av bölgesi olduğunu duymuştum. Bu kadar kötü olabileceği aklıma bile gelmedi.”

“Kimden duydun?”

“Bir hanım arkadaşım söyledi.”

“Sevgili Leydi Charlotte mı söyledi.”

“Bu konu onunla hiç konuşulmadı.”

“Leydi Charlotte’un arkadaşı Leydi Caroline mi söyledi? Buram buram intikam kokuyor.”

“Leydi Charlotte’a ayrılmak istediğimi söylediğimde çok anlayışla karşıladı. Birbirimizden medeni bir şekilde ayrıldık. İntikam almak isteyebileceği bir durum yoktu.”

Alex ona iğneleyici gözlerle baktı. “Durumu şöyle bir gözden geçirelim. Leydi Charlotte’a ayrılmak istediğini söyledin. Kadın buna çok öfkelendi ama sana bu öfkesini belli edemezdi. Arkadaşı Leydi Caralone’den bir rica da bulundu. Seni cemiyetin bu en hareketli olduğu zamanda Londra’dan uzaklaştıracak böylece onun önünde başka kadınlara kur yaptığını görmeyecekti. Leydi Carolina da sana gelip  buradan bahsetti. Yalnız söylemeyi unuttuğu ya da bile bile anlatmadığı bu av bölgesinin üç gün uzaklıkta, kalacak doğru düzgün bir hanı bile olmayan, av hayvanını bırak sadece kargaların uçuştuğu bir yer olduğuydu. Sayende bu tanrının unuttuğu yerde bir han bulsak bile bitlenmekten kurtulamayacağız.”

vp4k7

Ömür Boyu Benimsin

Alyssa & Alexander

vtt3j

Yüreğine Sürgün

Cassandra & Jared

vlddc

Kalbimin Efendisi

Jasmine & Leonard

Next Steps...

This is should be a prospective customer's number one call to action, e.g., requesting a quote or perusing your product catalog.